Latviešu

DoubleTake Demo

Apskatieties Double-Take demonstrāciju, lai gūtu ieskatu par to kā aizsargāt savu biznesu un IT infrastruktūru ar Double-Take risinājumu!
Home PRODUKTI

IT infrastruktūras produkti

Optimizējiet, pārvaldiet, aizsargājiet, atjaunojiet pēc kļūmes Jūsu IT infrastruktūru, ieviešot izcilus un modernus virtualizācijas, datu glabātuvju, biznesa nepārtrauktības programmatūras un aparatūras produktus.

IT infrastruktūras programmatūras produkti

VMware

Optimizējiet un pārvaldiet Jūsu IT infrastruktūru virtualizējot Jūsu skaitļošanas, datu glabāšanas un datortīkla sistēmas ar VMware programmatūru. VMware programmatūru lieto gan lieli, gan mazi uzņēmumi, lai palielinātu IT darbības efektivitāti un samazinātu izmaksas.
Lasīt tālāk...

StarWind

StarWind Data Storage programmatūra nodrošina ātru, drošu un mērogojamu platformu  iSCSI datu glabātuvēm. Augstas veiktspējas, droša un mērogojama iSCSI datu glabātuve Jūsu serveru lietojumprogrammatūrai, kuru ir ļoti viegli apkalpot un administrēt.
Lasīt tālāk...

Open-E

Open-E Data Storage programmatūra nodrošina ātru, uzticamu un mērogojamu IP datu glabātuvju platformu. Neatkarīgi no tā vai Jums nepieciešama datņu kopošana, serveru disku konsolidēšana, rezerves kopiju veidošana, virtualizācija vai replicēšana, Open-E Data Storage programmatūra piedāvā izcilu cenas/veiktspējas attiecību, uzlabotu pārvaldību, un paaugstinātu produktivitāti.
Lasīt tālāk...

Double-Take

Aizsargājiet un atjaunojiet pēc kļūmēm savus svarīgākos uzņēmuma datus un MS Exchange, SQL, SharePoint, CRM MS Exchange, SQL, SharePoint, CRM, atvērtā koda (Opensource) programmatūru, kas darbojas gan uz fiziskiem, gan virtuāliem serveriem, Microsoft un Linux vidē. Double-Take® Software ir vadošais datu pieejamības programmatūras izstrādātājs,  kura programmatūra nodrošina  nepārtrauktu datu replikāciju, lietojumprogrammu nepārtrauktu pieejamību un sistēmas stāvokļa aizsardzību par saprātīgām izmaksām.
Lasīt tālāk...

IT infrastruktūras aparatūras produkti

Quantum

Quantum

Mēģinat atrast visizdevīgākās metodes Jūsu īslaicīgo un ilglaicīgo datu saglabāšanai? Quantum ir risinājumi un zināšanas, lai novērstu problēmas, kas rodas nodrošinot uzņēmuma daudzu filiāļu datu saglabāšanu un dažādu datu glabāšanas termiņu ievērošanu, vienlaicīgi gūstot optimālu ieguldījumu atdevi (ROI). Quantum piedāvā inovatīvas risinājumus, kas apvieno tādas tehnoloģijas kā diski, lenšu iekārtas, deduplikācija, replikācija un šifrēšana.

Lasīt vairāk...

 

Nakivo

StarWind Free iSCSI SAN

Starwind Free iSCSI SAN

StarWind Free ir iSCSI Target programmatūra, kas pārvērš jebkuru Windows serveri par SAN datu glabātuvi. Tas ir pilnībā funkcionējošs bezmaksas produkts!

VMware Demo

Apskatieties demonstrāciju par to kā VMware vSphere palīdz samazināt kapitālieguldījumus un ekspluatācijas izmaksas par vairāk nekā 50%!

Kontakti

Zvaniet             2 60 64 3 94

Atzvans            » Pieteikt

Rakstiet            » Epasts

Kontaktforma  » Aizpildīt

Chat with me