Latviešu
Home RESURSI Virtual Appliances

Virtuālās ierīces

Kas ir VMware Virtuālās ierīces ( Virtual Appliances )

VMware Virtuālās ierīces ir iepriekš sagatavoti programmatūras risinājumi, kurus veido viena vai vairākas VMware virtuālās mašīnas, kas ir apvienotas, tiek atjaunotas, uzturētas un pārvaldītas kā viena vienība. Atšķirībā no tradicionālajām, uz aparātnodrošinājuma balstītām ierīcēm,  šīs programmatūras ierīces ļauj klientiem viegli iegūt, ieviest un pārvaldīt iepriekš saintegrētus risinājumus. Tas samazina laiku, kas nepieciešams, lai sāktu izmantot sistēmu, un atvieglo programmatūras izstrādi, izplatīšanu un pārvaldību.


Apskatiet vietnes, kuros atradīsiet bezmaksas vai mazcenas atvērtā koda ( opensource ) programmatūras pakotnes, gatavas VMware virtuālajai videi, klientu attiecību pārvaldīšanai CRM SugarCRM, uzņēmumu resursu plānošanai un pārvaldībai, grāmatvedības risinājumiem ERP Openbravo, OpenERP, sadarbībai un e-pastam Zimbra ( MS Exchange analogs ) web satura pārvaldīšanai CMS, Drupal, Joomla un daudzas citas.

Efektīvi risinājumi biznesa attīstībai un IT izmaksu samazināšanai, kurus Jūs varētu ātri un viegli ieviest, ja Jums būtu VMware virtuālu serveru konsolidēta vide un Jūs izmantotu mūsu ieviešanas pakalpojumus!

 

  Link   VMware Virtual Appliance Marketplace
The VMware Virtual Appliance Marketplace (VAM) launched in 2006 and quickly became the go-to location for finding pre-built, ready-to-run virtual appliances to run on your Virtual Server Infrastructure.

  Link   TurnKey Linux Virtual Appliances
TurnKey's virtual appliances are a series of "stripped down" versions of Ubuntu. The project has released more than 40 appliances based on Ubuntu 8.04.3 to the virtual appliance library. The releases include support for Amazon Elastic Compute Cloud, and a new Virtual Machine image format with OVF support.

  Link   BitNami Virtual Appliances
BitNami appliances are available for popular web applications such as WordPress, Drupal, Joomla!, and MediaWiki. In addition to the application itself, the appliances include the other software required to run that application.

 

 

Nakivo

Kontakti

Zvaniet             2 60 64 3 94

Atzvans            » Pieteikt

Rakstiet            » Epasts

Kontaktforma  » Aizpildīt

Chat with me